מבוסס על מידע מקריון ומתרבויות קדומות.

איך מתחברת מערכת האמונה והמסננים לתקשור? מהו רכיב "הטבעת הגוף החכם"? מה ההבדל בין "הטבעת הגוף החכם" למוח? כיצד "הטבעת הגוף החכם" משמש לזיהוי רפואי? כיצד "הטבעת הגוף החכם" מחוברת למערכת החיסון? מהו מיקום "הטבעת הגוף החכם"? איך "הטבעת הגוף החכם" משמשת את הרפואה האלטרנטיבית? מה הקשר בין "הטבעת הגוף החכם" לכריית נתונים מהאקשה? מהו רכיב ידיעת האמת באדם? מהי רפואת העתיד? איך "הטבעת הגוף החכם" משמש כמוח שני? כיצד ניתן להפעיל את המערכת לזיהוי אמת? איזה רכיב אחראי ליצירת תחושב ורגש?

הקדמה

תרבויות קדומות הסבירו שבתהליך תקשור אין השתלטות על האדם, אלא הוא מיזוג ברשות, הסכם עם תודעת האדם ויחד עם העצמי הגבוה שלו. הסכם מיזוג זה לא קשה לעשות כל עוד תיבת המציאות של האמונה והמסורת מאפשרת זאת. אם לימדו אדם שתהליך זה לא מתאים וראוי, אז קשה לאדם לתקשר, לכן חלק גדול מיכולות התרבויות הקדומות היה הידע שזה אמיתי, והם חשים את השלווה בעניין, על כך הוסבר בניוזלטר "הִתְעוֹרְרוּת רוּחָנִית".

תקשור דורש אימונים ותרגול כך שאט אט יהיה לנוח, הם מתארים את זה כמקום יפיפה בו אדם יכול לשבת ולהיות נוכח לרגעים ספורים, כאשר המידע מועבר ללא מעורבות של האינטלקט, יש את אלה המתרגמים את המידע הלא-לינארי, מידע קוונטי מהצד השני, והם יוצרים זרם לינארי לשפה התרבותית המקומית, אך זה תהליך שלוקח שנים ללמידה.


מערכות האמונה והמסננים

המסננים שהוסבר עליהם בניוזלטר "הַמַּסְנְּנִים לְעִיצּוּב הָאֱמוּנָה", נמצאים במוחו של האדם ומפותחים על ידי תיבת המסורת והחינוך שלו, אלה הופכים להיות "אורח חייו" ואז הוא צריך לזוז הצידה כדי שהמסר המתוקשר יהיה תמציתי ושלם ככל האפשר. מסר זה חייב לעבור בדרך שיהיה הגיוני לבני האדם ככל האפשר וללא משוא פנים. המסרים לא תמיד נשמעים הגיוניים, אך המלצתם לאדם היא לשבת ולקרוא שוב ולהרהר בדברים, כך שהאדם יוכל לקשר אותם עם פיסות מידע אחרות ולהבין כיצד הם קשורים.

התרבויות הקדומות הסבירו כאשר מניחים את התשתית או היסודות לעתיד, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לתת חשיפה לאופן בו הדברים עובדים בתוך האדם, החשיפה תתבצע בשפה שמרבית בני האדם אינם רגילים אליה ומושגים שהם טרם עבדו איתם בעבר, וההתחלה חייבת להתחיל ממקום המכבד את מגוון התודעות הקיימות.

ישנם תהליכים אזוטריים הידועים למעט בתוך גוף האדם שקשה מאוד להסבירם, סינכרוניות וכיצד זה עובד עם גוף האדם, גאיה שהוסבר בניוזלטר "הַחִבּוּר לדנ"א וְלַסִּפְרִיָּיה הַאַקָּשִׁית" וכיצד זה מדבר לתאי הגוף והאם זה במוח, מדריכים ואנרגיות בצד השני.

מהי תפיסת מערכות האמונה? כיצד הם מתחילים לפעול לטובת בני האדם? כיצד התודעה הופכת להיות פחות לינארית? נראה כי כל המושגים האלה הם תפיסות חדשניות, אבל חלק מבני האדם משתמשים בהם, וישנו רכיב נוסף שקשה להסביר המכונה "הטבעת הגוף החכם".


תשע מאפייני האדם

ישנה מערכת אזוטרית הנקראת "תשע מאפייני האדם", תכונות אלה קשורות ועובדות יחד במעגל, והם בשלוש קבוצות של שלוש. הקושי הוא לא בהבנת החלוקה, אלא כאשר מנסים להבין איך הם קשורים אחד זה לזה? מה עושיה להיות המשמעות לאדם? איך הם מקושרים היום? איך יהיו מקושרים מחר? יש תשע כאלה, ויש שלוש מאפיינים אחד לכל אחד משלושת הקבוצות יש שם זהה הנקרא העצמי הגבוה. הקבוצות נקראות כקבוצת התאגיד האנושי, קבוצת הנשמה וקבוצת התמיכה. העצמי הגבוה הוא בכל אחד מהם, אבל האחד המדובר הוא בקבוצת התאגיד האנושי, וכמו רבים אחרים יש בזה יותר ממה שנראה, הוא נקרא "הטבעת הגוף החכם".


ההבדל בין הטבעת הגוף החכם למוח

התרבויות הקדומות מסבירות שהמילה "הטבעת הגוף החכם" היא חלק מהתודעה האנושית, לכל בני האדם יש את זה ברמה החומרית, ותוארה גם כחלק החכם של תאי הגוף. הדבר עשוי להצביע על כך שיש גם בהם חלק לא חכם או חלק פחות חכם, ולמרבה הפליאה החלק הפחות חכם הוא מוח האדם, למרות שהמוח מבחין ויודע דברים רבים והוא מחשבון מצוין, והוא כלי החישוב היחסי והזיכרון הטוב ביותר בכדור הארץ כיום.

כל מה שאדם חווה נמצא במוח שלו, משפיע על הלך הרוח באופן בו האדם מתנהג, מה הוא עושה, איך הוא מתנהג, במה הוא מאמין, ואיך הוא תופס דברים, אבל הוא לא מצליח לדעת מאומה על מה קורה בתאים של האדם, או בגופו הרגשי. הוא עשוי לשלוח איתותים להפעלת הגוף, אך הוא עיוור למה שקורה לאחר מכן והוא יכול להתבלבל בקלות.


"הטבעת הגוף החכם" לזיהוי רפואי

האדם יכול לעשות שימוש באינטלקטואליזציה זו, אינטלקטואליזציה הוא מנגנון שמשתמש באינטלקט כדי למנוע עימות עם רגשות ומתחים נפשיים בעזרת חשיבה עליהם, או הבעה שלהם, במשך זמן רב מאוד ובכל זאת האדם לעולם לא יגלה מהמוח שלו איך התאים של גופו מתנהגים. אולי יש לו אלרגיה למשהו שגופו טרם חווה, אולי זה אוכל שהאדם מעולם לא טעם, או אולי כימיקל שהוא טרם ראה.

כיצד האדם יוכל לדעת? כאשר הוא מתחיל לאכול את האוכל, או לבלוע את הכימיקליים, האם המוח צריך לצעוק? "אל תעשה את זה!, אתה אלרגי לזה!, אתה תשלם את המחיר!", לא, המוח לא עושה את זה, כי הוא לא קשור למבנה הרב תאי, אך "הטבעת הגוף החכם" כן.

"הטבעת הגוף החכם" הוא הגוף החומרי החכם, הוא יודע הכול על המערכת הכוללת של האדם, הוא למעשה חכם כמו המוח אבל בדרך שונה. מה אדם יכול לעשות כדי לגלות אם הוא/היא אלרגי למשהו? האדם יכול לשאול את המוח שלו, אבל אין לו שום מושג. במקום זאת מניחים בידיו של האדם אוכל או כימיקליים ועושים בדיקת שריר שבודקת את זה. בדיקה זו נקראת קינסיולוגיה-חקר תנועת גוף האדם, הקדומים מסבירים שזו מילה ארוכה למשהו פשוט. בדיקת שרירים משתמשת ב"הטבעת הגוף החכם" כדי לתת אות "כן או לא" על משהו שהוא יודע עליו, אך המוח לא עושה זאת.

בתהליך הקינסיולוגיה האדם מכיר בכך שיש חלק במערכת גופו שיודע יותר מאשר המוח שלו, וזה תהליך שנעשה בו שימוש במשך מאות שנים והוא מדויק מאוד.


הפעלת מערכת החיסון בגוף

"הטבעת הגוף החכם" יודע הרבה יותר ממה האדם אלרגי, הוא גם מכוון לחלוטין לחלקים הקוונטים בדנ"א של האדם שיודעים הכול על ההתפתחות הרוחנית והתאית שלו. "הטבעת הגוף החכם" לוחץ יד עם העצמי הגבוה של האדם בכל שלושת הרמות הקבוצתיות, וזה דבר שקשה לתאר. אם מציבים מידע בתרשים מעגלי, ניתן לצייר את הקווים בין הקבוצות, ולראות שהגוף החכם של האדם קשור לכל דבר.

האם זה לא מוזר שיש סוגים מסוימים של מחלות שיכולות לארוב בתוך תאי האדם? מחלות שיכולות לתקוף את האדם? והאדם יודע זאת רק בגלל אי נוחות שלו, או דרך המוות שלו! איזה סוג מוח יש לאדם שלא מספר לו על זה? מעולם אין לאדם אות דרך המוח על אף אחד מהמחלות, חוץ מאי נוחות וכאב!.

"הטבעת הגוף החכם" יודע על כך ברגע שזה קורה לאדם, הוא יודע מתי זה נכנס לגוף שלו. כאשר תאי הדם הלבנים הולכים למקומות שהם צריכים להילחם, מערכת החיסון כולה נכנסת לכוננות!. עם זאת אין לאדם מושג לגבי זה, משום שהמוח של האדם פשוט עושה את מה שהוא תמיד עושה, הוא מחשב וזוכר, אבל במקרה זה המוח עושה עבודה דלה מאוד לסייע לאדם לשרוד.


מיקום "הטבעת הגוף החכם"

מהי "הטבעת הגוף החכם"? היכן היא נמצאת? התרבויות הקדומות מסרו שקשה להסביר. המידע של האקשה גם הוא לא נמצא במוח האדם, הוא לא יכול לפנות למוח כדי לגלות מי הוא היה בחיים הקודמים, גם "הטבעת הגוף החכם" זהה, הוא לא במוחו של האדם, אלא במקום זאת זה נמצא בכל תא ותא בגוף, בכל מולקולה של הדנ"א שלו. ההבדל "הטבעת הגוף החכם" לאקשה היא ש"הטבעת הגוף החכם" מעל והוא תמיד משדר, תמיד שם, ואם האדם יודע איך להקשיב לזה והיכן זה, הוא יכול להתכוונן. בדיקת שרירים היא דרך אחת לדעת, דרך בסיסית מאוד, חלק מבני האדם יודעים ש"הטבעת הגוף החכם" מגיבה לדיקור והמוח לא.

סוֹדוֹת קְדוּמִים בְּאַחְדוּת הַמַּחְשָׁבָה הַתְּחוּשָׁה וְהָרֶגֶשׁ

הטבעת הגוף החכם לתפקוד כמוח השני

רפואה אלטרנטיבית ו-"הטבעת הגוף החכם"

"הטבעת הגוף החכם" מודע לכל הדברים ברמת התאים והוא משדר כל הזמן, זה משדר כל כך טוב שהוא זורם לתוך המרכבה של הגוף. המרכבה היא שדה קוונטי סביב גוף האדם שפועם חזק מאוד עם מידע אזוטרי, כולל בריאות גופנית, לאנשים רבים יש את היכולת לראות ולקרוא את השדה. רפואה אלטרנטיבית יכולה לעמוד לפני אדם בדרגות שונות של הצלחה, ולקרוא את ההודעות מ"הטבעת הגוף החכם". האדם האינטואיטיבי הזה לא צריך לבצע בדיקת שרירים, כדי לדעת שיש לאחר משהו בתוך התאים שלו, הוא יכול לראות את זה או לחוש אותו בתוך השדה שסביב גופו של האחר.

ניתן לחשוב שרפואה אלטרנטיבית מסתכלת על הכבד או הלב, ועושה סוג של אבחנה, זו חשיבה לינארית מאוד וזה לא מה שקורה, זו תיבת האמונות של האדם שעובדת שעות נוספות. במקום זאת האינטואיטיביות הרפואיות חשות את האנרגיה הקוונטית בשדה שהאחר ב"הטבעת הגוף החכם" משדר על הבריאות שלו, מה קורה בכימיה, ועל מה שעשוי להתפתח בתוכו. זה מה שעושה "הטבעת הגוף החכם" וזה רק אחד הדברים שהוא עושה.


"הטבעת הגוף החכם" לכריית נתונים מהאקשה

"הטבעת הגוף החכם" מושל במה שהאדם צריך באופן אישי ועל כל יוסבר. בכריית מידע מהאקשה, האם אדם יכול להיכנס למחסן העצום של מאפייני חייו בעבר ולבחור משהו שהוא צריך היום? התשובה היא כן, זה נקרא כריית מידע מהאקשה. עם זאת קשה מאוד לתאר את הדרך בה היא מושגת על ידי אדם, וזה תהליך אינטואיטיבי אישי.

עם זאת תכונה אחת שלעיתים קרובות אינה מובנת היטב, שאישור מ"הטבעת הגוף החכם" נדרש, הסיבה לכך היא ש"הטבעת הגוף החכם" יודע מה האדם צריך, הוא המושל, או המסנן, נותן לאדם אישור בהתאם למה שהוא יכול לשלוף מהאקשה שלו ולהשתמש בו. זה יגיד "לא" לדברים הנעשים בקלות דעת, ו"כן" לדברים שיאפשרו לאדם לרפא עצמו ממחלות, לחיות זמן רב יותר, ולהגדיל את יעילות הדנ"א שלו, למעשה זה רגולטור של הגוף החכם.

ל"הטבעת הגוף החכם" לא אכפת איך האדם נראה, אכפת לו מהבריאות שלו. אם אדם רוצה להיכנס לאקשה שלו ולשלוף משהו שהוא צריך כדי לשרוד, זה שם בשבילו. אם האדם רוצה לנקות את העור שלו, זה לא יגיב. לכן "הטבעת הגוף החכם" מושל על כריית המידע מהאקשה, והאקשה מוכן ומזומן לשימוש הראוי. בני האדם הרוויחו את מה שחיו והוא זמין עבורם, זה טמון במרק הקוונטי למידע לכול אורך החיים שמוכן לשימוש. אם לאדם יש מחלה בגופו, אולי הוא רוצה לכרות באקשה באופן שייצר ריפוי, זה אפשרי.

בדומה לכל הדברים הלא-לינאריים, זה דורש תודעה בוגרת חדשה, ותרגול לעבודה, הגוף מוכן "ללכת ולהשיג" את המבנה התאי של חיי העבר שלא חלה במחלות. התוכנית לכך שוכנת בתוך האדם מאז שהוא הרוויח והוא חי את זה.

"הטבעת הגוף החכם" אחראי להפוגה ספונטנית, ולמדע אין מושג כיצד האדם עושה זאת. "הטבעת הגוף החכם" יכול לעזור לאדם "ללכת ולהשיג" את הדברים שהרוויח בתוך האקשה, ולהכניסם לתוך המבנה התאי. זה דבר חכם, היכולת לסלק מחלה בצורה מוחלטת עד שאין סימן שהיא הייתה אי פעם- הוא קורה כל הזמן, היכולת להוריד תלות כימית בין לילה וזה בדיוק אותו עיקרון.


רכיב ידיעת האמת באדם

האם קרה לאדם שישב בפגישה ומשהו נאמר או עלתה תחושה שיכולה להתרחש, והוא קיבל צמרמורות? מה הם? "צמרמורות של אימות", מהיכן הגיעו? מ"הטבעת הגוף החכם" כי יש לו את היכולת לאותת לאדם את האמת והמוח לא.

למעשה, המוח בדרך כלל יפריע, המוח הוא זה המכיל את תיבת האמונה של האדם, המוח מכיל את התפיסה של מי האדם מבוסס על הניסיון והזיכרון, הוא מכשיר הישרדות תלת-ממדי, אבל לא יכול לתת את האמת, הוא רק יכול לתת לאדם את מה שהוא תופס כאמת, בהתבסס על נימוקים לוגיים, מעובדים, מחושבים, המסתמכים על ניסיון העבר שלו.

מוחו של אדם יכול לומר לו לא לגעת בתנור, בגלל מה שקרה פעם בעבר, אבל זה לא יכול לגרום לו לצמרמורות של אימות מידע שאין לו. השכל רוצה שהאדם יאמין שהמוח שלו הוא העילאי, עם זאת המוח הוא רק חלק אחד ממערכת הגוף ולא חלק אינטואיטיבי במיוחד. "הטבעת הגוף החכם" הוא זה שיודע את האמת, הוא קשור לחלקים הקוונטים של הדנ"א, לכן הוא גם יודע על הרוחניות של האדם ועל האמת שאלוהים בפנים.


רפואת העתיד

תרבויות קדומות מסבירות שאחד המאפיינים של עתיד האדם הוא לבנות גשר בין התודעה האנושית לבין "הטבעת הגוף החכם" שלו. זה אחד משלושת הדברים שבחלקים התאיים מתשע המאפיינים, החלק של האנרגיות האנושיות. זה צריך להיות גשר של כלים חדשים, כדי שהאדם לא יצטרך עוד לבצע בדיקת שרירים, למעשה האדם יכול להפוך למרפא אלטרנטיבי של עצמו. כאשר נגיף-וירוס או חיידק פולש לגוף האדם, דבר שהמוח לא יכול להזהיר בפניו, האדם ידע זאת בכל מקרה.

גשר זה יתחיל להשלים את התפתחות האדם, וזה הצעד ההגיוני הבא לחיים ארוכים יותר. האדם אמור לחוש את הדברים האלה כשהם מתרחשים במקום ללכת לרופא לבדיקות. לפנות לרופא לבדיקות זה לא דבר רע, אבל זה אמור לאמת לאדם את מה שהוא יודע שקורה, ולא הגילוי של זה, כך ניתן להתחיל לראות ש"הטבעת הגוף החכם" עושה דברים רבים עבור האדם.


המוח השני של האדם

אם המרכז בקרה החכם של האדם נקרא מוח, אז "הטבעת הגוף החכם" הוא המוח השני של האדם, הוא לא מתפקד בכלל כמו המוח הראשון, אבל הוא חכם, אינטליגנטי ויודע מה האדם צריך, לפעמים הוא יכול להחליף פונקציה שהמוח ההגיוני בדרך כלל מבצע.

בנושא זה קיים בלבול לרפואה, כאשר קרתה לאדם תאונה המנתקת את חוט השידרה שלו לחלוטין, היא משאירה אותו ללא תחושה או תפקוד שרירים מהמותניים ומטה, הסיבה לכך היא שהאותות מהמוח לשרירים כבר לא יכולים להישלח. המסלול לאותות האלה נותק, לאחר מכן האדם מבלה את שארית חייו בכיסא, ייתן אפילו שאחרים יאכילו אותו. הפאזל הוא שיש בתוך האדם כמה דברים הממשיכים לתפקד בכל מקרה, ואחד מהם הוא לב האדם, דבר נוסף הוא העיכול. רבים מהדברים האלה ממשיכים לעבוד למרות שנאמר שהמוח ומערכת העצבים המרכזית, האיבר ששולח את כל האותות כדי לגרום לדברים לעבוד, האותות שלו נותקו, הצינור שדרכו האותות מועברים בעמוד השדרה נשבר. אז מה מחזיק את כל האיברים האלה מתחת לצוואר?

לב האדם תלוי באותות מהמוח לתפקוד, הוא זקוק לפולסים חשמליים הנשלחים מחלקים מסוימים במוח, ליצירת קצב מסונכרן כדי שהלב יפעם. עם זאת המוח מנותק והלב שומר על הקצב שלו, איך זה יכול לעבוד? תרבויות קדומות מסבירות ש"הטבעת הגוף החכם" משתלט וממשיך את האות, הוא תמיד שם כי המרכבה רחבת גוף, לא מרוכזת במקום אחד כמו שהמוח. האיברים ימשיכו לתפקד, אך המסלול לשרירים נעלם, אפילו רבייה יכולה להמשיך לתפקד, הלב ממשיך והעיכול ממשיך והכול ללא חיבור למוח.

"הטבעת הגוף החכם" הוא חכם, הוא המוח השני, מדע הרפואה לעיתים קרובות מנסה להשלים את חלקי הפאזל על כך. "הטבעת הגוף החכם" הוא האינטליגנציה בגוף האדם, הוא חכם יותר בדברים הקשורים לתאים מאשר המוח.


התחושה הפנימית לזיהוי האמת

מה האדם לעשות עם כל המידע הזה? התרבויות הקדומות מסבירות שהאדם צריך ליצור קשר עם "הטבעת הגוף החכם", זה הקשר ללב. העצמי הגבוה, "הטבעת הגוף החכם" והתודעה האנושית הן שלוש האנרגיות האנושיות שצריכות להתמזג. כאשר הדנ"א מתחיל לעבוד ביעילות גבוהה יותר, ישנם גשרים שמתחילים להיבנות בין הדברים האלה, והאדם יתחיל להרגיש אותם, כאשר הוא מזהה וחש את האמת.

כאשר אדם מתחיל לקבל הבחנה ולהכיר דברים על פי מה שהם, הוא יפסיק לחפש מסביב תשובות. בני האדם עומדים הרבה יותר ברשות עצמם, והתשובות שלהם לרוב זהות לאלה שסביבם שבעלי מנוע הבחנה זהה. כל זה בא כעת מבפנים במקום ממקור חיצוני, ויהיו רבים יגידו שהכול שטויות, הם מספרים על האלוהים ומבקשים שיאמינו להם. הם יאמרו שהאדם נולד מלוכלך, או שיש חברות שמנסות לשלוט בבני-האדם, או שבכל מקום שאדם מסתכל יש קשר נגדו. הם מייצרים פחד והתוצאה היא פחד אנושי, בלבול, הפרדה ואפילו מלחמה.

מה אם האדם היה יכול להבין את האמת מתוך "הטבעת הגוף החכם" שבתוכו? אנשים היו מבינים שהם חלק מהאלוהים בכוכב הלכת הזה, והם יכולים להבחין "מה כן" ו"מה לא" קורה סביבם. בני האדם הופכים להיות חכמים יותר כששני המוחות נפגשים, והאדם אז מסוגל לראות את מצבו הבריאותי, לתפוס דברים לפני שהם יוצאים מכלל שליטה, ואפילו לחוש את האמת של אלוהים בתוך המערכת היפה של האקשה שלהם.

לכל אדם יש תזונה שונה המבוססת על שעובד עבורו, אין דבר כזה דיאטה מוארת למעט זו שניתנה על ידי הבחנה משלו. "הטבעת הגוף החכם" עובד עם האקשה של האדם, הוא יודע הכול על היבטי הנפש, זה קשור לעצמי-הגבוה שלו, הוא יודע איזה תזונה תעבוד עבור האדם על סמך חיים קודמים מיידים שלו, זה באקשה שלו, ו"הטבעת הגוף החכם" בקשר איתה. כאשר אדם מתחיל לבנות את הגשר ל"הטבעת הגוף החכם", הכול מתחיל להשתנות.


"הטבעת הגוף החכם" ליצירת תחושה ורגש

התרבויות הקדומות מסבירות שיום יבוא ולעולם האדם לא יצטרך עוד לשאול שאלות אלה, יותר משהוא ישאל אדם אחר ברחוב את הכיוון ללכת. יום אחד כאשר מדובר בדברים אזוטריים, האדם לא ירגיש שהוא בחושך, או שיש חלקים חסרים. כאשר "הטבעת הגוף החכם" יתחיל להיות נוכח בתודעת האדם, מושגים יתחילו להתמזג וחלקים חסרים יתחילו להתמלא.

האדם יהיה חכם הרבה יותר על מי שהוא, ואחד הדברים שהולכים להתרחש שהאדם ידע שהוא לא מכאן, הוא יחוש בכך, הוא מהשמש המרכזית הגדולה, והוא ידע שהוא נצחי, הוא ידע שהיו לו יותר ממערכת חיים אחת , זה יהיה משהו שהאדם ידע, בדיוק כפי שה"הטבעת הגוף החכם" יודע את זה, ולא משהו שהוא מאמין שפועל בתוך המחשב בראשו.

זה הקשר ללב, "הטבעת הגוף החכם" הוא זה שיוצר את הרגש, "הטבעת הגוף החכם" עוזר לבני האדם להתאהב. "הטבעת הגוף החכם" נותן לאדם אנרגיות שהוא לא יכול להסביר. "הטבעת הגוף החכם" עושה את האדם מעט משוגע, כפי שלא ניתן להסביר את התחושב של מאוהב או מאוהבת, אבל "הטבעת הגוף החכם" יודע הכול על זה. "הטבעת הגוף החכם" יכול לשנות כל תא בגוף, הוא יצלצל אמת עם המידע וזה יעזור לאדם באופן אישי.

זה ייצר יותר הבחנה ואדם חכם, אין דבר הדומה לזה, והדבר החשוב ביותר ש"האמת היא אמת", כך יותר ויותר אנשים יראו את זה. ניתן לראות כיצד ה"הטבעת הגוף החכם" תשרת את האנושות, כיצד היא לוחצת יד עם העצמי-הגבוה של האדם ויודעת על אלוהים.

החלק היפה הוא שלא קיימת ישות נוספת בתוך האדם, אלא זה האדם עצמו, הוא הגשר מהגוף החומרי אל העצמי הגבוה, דרך החלק החכם של התאים באדם.

אור ואהבה

amen peta

נ.נאור

מצא אותנו בפייסבוק, לחץ על האייקון

דרג בבקשה את המאמר