מהי היכולת המאפיינת את ה- 11 בנובמבר? מהי החשיבות של השירות לאחרים במהלך החיים? איך הפורטל 11 לנובמבר יכול לסייע לאנשים במעבר לממד חמישי? מדוע אדם צריך להתנתק מהחזקות התודעה הפנימית הישנה? איך ניתן לנתק את התודעה המחשבתית? היכן טמון מְקוֹר התודעה של האדם? מהי תודעת אחדות? איך ניתן להשתמש בפורטל ליצירת תודעת אחדות? מהי הטכניקה לכניסה למחוזות הגבוהים? מהי תודעה טהורה, והיכן היא שוכנת? איך ניתן להשתמש בתודעה הטהורה, כדי להפוך למאסטר? איך ניתן למנוע סבל פסיכולוגי במכלול המוח? מהי הפעילות החריגה בשמש? מהו התקן "כור קשת אוריון"? איך האוריינטציה השלילית מתכננת להפיץ אג'נדה שלילית? איך הפדרציה הגלקטית, ופיקוד אַשְׁתָר ניסו למנוע חדירה לַשֶּׁמֶשׁ? מה יכול לגרום הכנסת "כור קשת אוריון" לַשֶּׁמֶשׁ? מה תכננה האוריינטציה השלילית לירות מהשמש לכדור הארץ? מדוע התמקמו הישויות השליליות בכוכב הלכת חמה-מרקורי? איך אנשים יכולים לסייע במאבק, לנטרול הקוטביות השלילית?

"דַּע מֵאֵיפֹה בָּאתָ וּלְאָן אַתָּה הוֹלֵךְ, יַעַן כִּי הִזָּכְרוּתְךָ בְּהִתְעַלּוּתְךָ".

לאורך הזמן, מתברר ליותר ויותר אנשים, שבני האדם אינם היצורים האינטליגנטים היחידים, ביצירתו האין סופית של הבורא. בעקבות כך, מסרים אשר הושארו לתקופה זו, נחשפים ומתגלים בפנינו כעת.

מבוסס על מסר מהפדרציה הגלקטית

עתיק-יומין

עושה שלום במרומיו
ההיסטוריה הנסתרת של היקום

”כאשר עבר והווה נפגשים ויוצרים מציאות…“

הַפְעֵל אֶת הַחוּשׁ הַשִּׁשִּׁי

שלום לכם,

"כל אדם עליו להשתמש בהבחנתו, ולקבל רק את מסרים המהדהדים, ולדחות את אלה שאינם מהדהדים עם הלב הפנימי".

המסר הוא חלק ממחשבותיהם וְתוֹבְנוֹתֵיהֶם לתודעה האנושית הקולקטיבית. טרם חשיפה למסר, כל אדם עליו להשתמש בכושר הבחנתו ושיפוטו, לקבל רק את התובנות המספקות לו תחושת השראה פנימית, תחושת תהודה פנימית עם הלב הפנימי, והאני הפנימי.

ה- 11 בנובמבר אשר ברצף 11 11 במרחב זמן במהותו הוא פורטל זמן, שיש לו את היכולת לאפשר לכל אדם, אם ברצונו להיות בשירות לאחרים. יחד בצורה מאוחדת, אנשים יכולים לעשות שינוי, בכל התודעה הקולקטיבית של האנושות.

אנשים בתקופה הנוכחית של זמן מרחב, הם לומדים שיעורים רבים של אחדות, ושיעורים של השירות לאחרים. אולם ישנם רגעים רבים, בהם כל אדם שוכח את המהות האמיתית, או הסיבה העומדת אחר התגלמותו על פני כדור הארץ בזמן זה.

ישנן סיבות רבות העומדות מאחורי התגלמות אנשים רבים, במרחב זמן זה על פני כדור הארץ. אחת הסיבות כוללת את היכולת לעלות ולהתקדם לעבר תת-האוקטבה הגבוהה יותר, לתוך תודעת הממד החמישי.

היכולת האחרת, היא כוללת את היכולת להבין, ולהימצא בשירות לאחרים לאורך מעגל האשליה. הימצאות בשירות לאחרים, הוא אֶחָד ההיבטים הבולטים הגדולים ביותר, ואלה היכולות הנחוצים ביותר בכדור הארץ במרחב זמן זה.

יתרה מכך, מסר זה נוגע ל- 1 1, 1 1 במונחי מדידת זמן מרחב של האנושות. בהקשר זה, כל המחזור הפלנטרי, הוא יכול לעבור באופן מלא למחזור חיובי של הממד החמישי, אם האנשים בכדור הארץ מסוגלים להשתמש בהזדמנות זו.

הזדמנות זו, מאפשרת להיכנס למצב של הוויה שאין לה כל התקשרות לעולם החיצוני כביכול, ובלי קשר של מה קורה בעולם החיצון. במהלך מצב זה, כל אדם יהיה עליו להיות מסוגל לשמור על מצב הרגש, כאילו הוא נכנס לממד החמישי של כדור הארץ החדש.

הרגשה זו אם תישמר בצמוד להוויה של כל אדם במהלך תקופה זו, הדבר יאפשר לכדור הארץ כולו, להסתובב יותר לעבר הספירלה החיובית של החוויה בממד החמישי.

ההיבט החשוב ביותר אשר חייב להיות מובן לאנשים רבים, לפני מרחב זמן זה של ה- 11 11, הוא מופיע ברצף מרחב זמן מתמשך על כדור הארץ. עבור היבט זה, פשוט יש להתנתק קודם כל, או להבחין בהחזקות של התודעה הפנימית שלו.

אחד הדברים, אשר עשויים לא להיות מובנים לאנשים רבים במחזור המעבר האנושי, לעובדה שיש אנשים בתחום הפלנטרי בכדור הארץ, שיודעים היטב שהם לא הגוף, שהם לא מכלול מחשבה או נפש, ולא המילים או צורות המחשבה הצצות בתוך מכלול המחשבה.

במהותם הם התודעה, או היבט הַמּוּדָעוּת השוכן בתוך גולגלת הַתּוֹדָעָה הקולקטיבית האנושית. מה שאומר שבתוך כל אדם על פני התחום הפלנטרי בכדור הארץ בתוך מכלול הגולגולת, טמון מָקוֹר התודעה.

מקור התודעה, הוא מסוגל להיות מודע למכלול הגוף הפיזי של העצמי. אולם ברמה גבוהה יותר, ככול שאנשים נכנסים לתת-אוקטבות הגבוהות יותר של התודעה, לתוך הממד החמישי, הם מסוגלים להיות מודעים לא רק לעצמי, אלא גם לעצמי האחר.

דבר זה אומר, אין הפרדה שנוצרה על ידי גופים פיזיים ברמות הגבוהות יותר של הממד החמישי. אולם הגופים הפיזיים למרות זאת, הם עשויים להיראות נפרדים עבור כל אדם.

עם זאת, מאז שהתודעה התאחדה לתוך מכלול הזיכרון החברתי, הוא מסוגל להרגיש ולזהות את התודעה של כל אדם, וְהַמּוּדָעוּת של כל אדם לאורך מכלול גופו.

הבנה זו, והיבט פנימי זה של הבריאה, הוא חשוב במיוחד לכל האנשים, כדי להבין שהם אינם נפרדים מהאחר. רק בגלל שהם לא מסוגלים להרגיש, או להיות מודעים לגופים הפיזיים של האחרים בתקופה זו של מרחב זמן, זה לא אומר שהם נפרדים מתאים אחרים.

בעיקרו של דבר, בגלל היבט זה של מוּדָעוּת, אם כל אדם מסוגל לזהות, או להיות מודע לגופים הפיזיים של העצמיים האחרים, והרגשות וצורות המחשבה, אז זה ייצור סוג של איחוד של מכלול גוף נפש רוח, דבר שיתרחש במרחב זמן העתידי.

בהתבסס על כך, בזמן מרחב של ה- 11 11 קיים חלון, או פורטל הנפתח לעבר המתחם הפלנטרי של כדור הארץ. בפורטל זה, כל אדם שרוצה להתאחד בתודעת האחדות, הוא יכול להשתמש בשביל הכניסה למחוזות הגבוהים.

הכניסה למחוזות הגבוהים, היא מתבצעת על ידי שימוש בתהליך מדיטציה, להיכנס למצב תודעה הדומה למצב אחדות. ככל שכל אדם מתחיל להיות מאוחד יותר בתודעה, האנשים יתחילו להתעלות גבוה יותר, לִשְׁכָבוֹת התת-אוקטבה של תת-ממד בקצב מהיר יותר.

יתרה מכך, בתקופה זו של מרחב זמן, אנשים אלה המסוגלים להישאר כתודעה טהורה, הם יקבלו אנרגיות חדשות של שדרוגי תודעה, כי למעשה יש רק תודעה טהורה.

אנשים רבים בתחום הפלנטרי בכדור הארץ לא מודעים לכך, שהתודעה הטהורה השוכנת בתוך מכלול מוחם, נקשרת פעמים רבות למכלול תמונות המוח, וגם למילים של מכלול המוח.

בגלל היקשרות זו, התודעה הטהורה שוכחת את כוחה האמיתי. התודעה הטהורה שוכחת שהיא בעצם הבורא. בִּמְקוֹם להפוך לצופה בצורות המחשבה של המילים, התמונות והצלילים המופיעים בתוך מכלול המוח.

התודעה הטהורה הזו, ברגע שהיא תתחבר לכל שם, או לכל חפץ, או לכל מילה, או תמונה במחשבה, זה יִצֹּר סֵבֶל פסיכולוגי עבור האנשים האלה, אשר יעמדו בביקורת, או יתמודדו עם אתגרים בהיבט הזה.

בהקשר זה, ניתן לשתף דוגמה, אשר עשויה להיות מובנת למכלול המוח האנושי בצורה קלה. לצורך הדוגמה יש לקחת בחשבון, שיש שני אנשים בתחום הפלנטרי בכדור הארץ.

אדם אחד המזדהה או נקשר עם כל מילה ותמונה בודדת, המתעוררת במחשבה או במכלול המוח של אדם זה. האדם האחר שבמהותו שוכנת תודעה טהורה, מבלי להיקשר למילים ולצורות חשיבה הצצות במכלול התודעה.

בכל פעם שמתעורר מצב מאתגר, ניתן לראות הבדל בתגובה בין שני האנשים. לדוגמה, במקרה הראשון, אם האדם הראשון זוכה לביקורת או מתערער הזיהוי שלו לגבי מילים או תמונות.

בגלל שהתודעה ממוקמת לכל אובייקט או תמונה, ובגלל שהאתגר הזה מרגיש כמו הרס העצמי, הוא בעצם מוביל לחוויית סבל פסיכולוגית. דבר זה עשוי להיחוות על ידי אדם זה כהרגשה לא כל כך טובה.
לעומתו, האדם האחר הפועל כמתבונן בצורות המחשבה ובתמונות, ולא מחבר עצמו לשום דבר, הוא זה שיש לו את היכולת להפוך למיומן במכלול האשליה.

בכך אדם זה, הוא יהפוך למאסטר של מכלול אשליה זה, והוא יבין שבעצם שום דבר המתרחש בחוץ לא יכול לגעת בו, ושום דבר שמישהו אחר עושה במישור הקיום הזה, הוא יכול באמת לפגוע בו.

לא ניתן לפגוע בו כי הוא תודעה טהורה, אם אדם מודע לקשרים בתוך מכלול מוחו, הוא יתחיל לשחרר עצמו מכל אחד מהכבלים, שכבלו את האנושות במשך עידנים.

שחרור אנרגיה זו, תוביל למעבר דרסטי אל תת-אוקטבה גבוהה יותר של תודעה. כל הקולקטיב האנושי חייב להבין את ההיבט הזה. הקולקטיב חייב להיות מודע לקשרים בתוך מכלול המוח, להיות זהיר מאוד מהתודעה השוכנת בתוך מכלול המוח שלו ומתחברת אליו.

מהרגע שאדם מסוגל להתבונן בתודעתו מתחברת, הוא יכול למנוע התקשרות כזו, לכל תמונה או לכל צורת מחשבה, או צליל המופיעים בתוך מכלול מוחו. דבר זה מונע ממנו להיכנס לספירלה של סבל פסיכולוגי, שאנשים רבים בכדור הארץ הפכו לקורבנות לה.

בנוסף ניתן לראות זאת כאנלוגיה, האם מכלול המוח עשוי להיחשב כמקרן, המכיל את התודעה של האדם או את האני האמיתי שלו. התמונות והמילים בִּמְסָכִים, המופיעות בפני העצמי האמיתי, מה שמאפשר לאדם את ההזדמנות, לצרף או להתנתק מתמונות וצורות חשיבה אלה.

בגלל ידיעה זו, או היכולת לבחור להיות בבחירה חופשית, ובבחירת אלו צורות מחשבה, ואיזה צורות צליל הוא יתחבר. זוהי עליה אדירה בפוטנציאל הכוח של כל אדם, זה יאפשר שחרור של אנרגיה מבפנים, אשר תתעלה מעל אנשים רבים אל תת-האוקטבות הגבוהות של התודעה.

המאבק בשמש

בנוסף, התגלתה פעילות חֲרִיגָה בגוף השמש הנוכחית, השמש מותקפת על ידי ישויות באוריינטציה שלילית, המנסות ליצור התקן בתוך השמש הַמְּכֻנֶּה "כור קשת אוריון".

מכונה זו, היא לצורך רתימת האנרגיות של השמש, מה שעשוי להוביל ליצירת התלקחויות שמש נוספות בעתיד. יצירה הרמונית זו של כור בתוך השמש, היא תאפשר לישויות באוריינטציה שלילית, ליצור כמויות אדירות של אנרגיות, אשר יכולות לשמש אותן למטרות המשימות שלהן, ולהפצת אג'נדה שלילית.

הפדרציה הגלקטית ניסתה להדוף תהליכים אלה, והתקדמות הישויות באוריינטציה שלילית, היא הייתה לעשות את אותו הדבר. הפדרציה הגלקטית עובדת עם קולקטיב אַשְׁתָר, כמו גם עם הישויות האחרות.

כדי למנוע חדירה כזו לשמש, לאחרונה הייתה מלחמה בתוך הכדור הפלנטרי של השמש, בה גם הפדרציה הגלקטית ופיקוד אַשְׁתָר, הם נאלצו להרחיק כמה ישויות באוריינטציה שלילית, שניסו להכניס כור קשת לתוך השמש.

אם תהליך זה יבוצע על ידי ישויות באוריינטציה שלילית, אז ניתן יהיה לרתום את האנרגיות של השמש, ליצירת מערבולת אנרגטית בקוטביות שלילית. בתהליך זה הם יכולים להשתמש לירות גלים של התלקחות שמש, לעבר כדור הארץ החדור באנרגיה שלילית.

הפדרציה הגלקטית, היא מנסה לעבוד עם מועצת כוכבי הלכת, לשלב הבא של התוכנית, הגנה. משום שכדור הארץ, עליו למנוע את חדירת השמש הזו כראוי.

ישויות באוריינטציה שלילית, הם נמצאו בתוך כוכב הלכת חמה-מרקורי, הם התמקמו לא רק בתוך כוכב הלכת מאדים, אלא גם בתוך כוכב הלכת חמה-מרקורי. ישויות אלה מנסות לרתום את האנרגיה של השמש, כי אנרגית השמש היא חשובה ביותר, המקור האנרגטי החזק ביותר במערכת השמש, בו נמצא כדור הארץ.

בכך הוגדרו כמויות אדירות של אנרגיות אהבה ואור גם לחמה-מרקורי. מומלץ למי שרוצה להשתתף בהגנה כזו על כוכבי הלכת, לעשות זאת במהלך מצב שינה, לשלוח אנרגיות אהבה אל החמה-מרקורי.

כמו גם לכוכב הלכת, לשלוח אהבה וחמלה כלפי הישויות השליליות, מה שיוביל להרס וניטרול הקוטביות השלילית.

כְּנִיסָה לְכַדּוּר הָאָרֶץ הֶחָדָשׁ

הפליאדים העבירו את המסר, במטרה לשתף את מחשבותיהם והדרכותיהם, מבלי להפר את הבחירה החופשית, אשר הוענקה על ידי הבורא האינסופי האחד.

המטרה במסר זה היא לספק לכל אדם על פני כדור הארץ, הרוצה בָּעֶזְרָה הנדרשת להיכנס לרטט בעל אופי גבוה יותר. כל אדם עליו להשתמש בבחירתו החופשית, בהבחנה ובבחירה חופשית לקבל את צורות המחשבה, שהם יכולים לחוש בסביבה הזו.

כל אדם הנמצא בכדור הפלנטרי, הוא חייב להבין לעומק את פעולתו הפנימית של העצמי. טרם החשיפה למסר, כל אדם עליו לקבל רק תובנות המספקות לו תחושה עמוקה יותר של תהודה, עליו להשאיר מאחור צורות מחשבה אלה, אשר לא מהדהדות עם האני הפנימי שלו.

חשוב מאוד לאנשים לשמר את תהליך מכלול האשליה, בו הם יִמָּצְאוּ בשאלה הנוגעת, לאופן בו אנשים רוצים לשרת את אמא אדמה, כמו גם שירות לרובד הקוסמי של התודעה הָעוֹלָה, שירות שיכול להועיל. בנוסף ישנה חשיבות, לְאֵיךְ אנשים על כדור הארץ יכולים להתכונן לאירוע הקרוב ב- 11 11.

מסר מוקדם מהישות המכונה תודעה מגנטית מְטַטְרוֹן, סיפר על משמעות פורטל 11 11, שזהו שַׁעַר בעל חשיבות מְרֻבָּה. זהו זמן חשוב, המאפשר לאנשים בכדור הארץ לקבל תקשורת ורטטים נדרשים, המתיישרים עם הרטטים הפלנטריים.

שַׁעַר זה מספק את הרטטים לכדור הארץ, להתיישר עם התודעה הקולקטיבית ברטט האנושי. ליישור יש השפעה רבה וגדולה על התודעה, זה אחד הרגעים ברצף הזמן, בהם אנשים המבקשים להיכנס מהר יותר לתוך הספירלה של כדור הארץ החדש, הם יכולים להשתמש בפורטל זה.

ניתן להשתמש בפורטל זה, כדי לשדר את האנרגיה של הימצאות בכדור הארץ החדש. כל אדם ישדר את האנרגיה הזו של המציאות בכדור הארץ החדש, עם כוונה או תמונה במכלול המוח, כאשר הוא עובר בתוכה, לתוך כדור הארץ החדש.

לאחר מכן אנשים אלה, הם יתחילו להבין כיצד זה ימשוך את ציר הזמן של כדור הארץ החדש מהר יותר. ככל שיותר אנשים יהיו מסוגלים לעשות זאת בצורה מסודרת, יחד עם מספר של כ-7,000 אנשים.

אלה המסוגלים לעשות זאת יחד, הם יובילו לכך שכדור הארץ יִכָּנֵס בצורה דרסטית לִסְפִּירָלַת התודעה. לְפִיכָךְ, האנרגיה של כדור הארץ תשתנה באופן קיצוני, גם לאחר המדיטציות האלה, אם יבוצעו על ידי האנשים ב- 11 לנובמבר.

להצטרפות לקהילה

מְסָרִים וּתְכָנִים מְקֻדָּשִׁים נוֹסָפִים וּמְיֻחָדִים

הנך מוזמן להצטרף ולהיחשף לתכנים מיוחדים נוספים, אֲשֶׁר לֹא נִתַּן לְפַרְסֵם בַּמֶּדְיוֹת הַשּׁוֹנוֹת. תודה לחברים בקהילה עַל תְּמִיכַתְכֶם בְּאֶמְצָעוּת פַּטְרֵאוֹן, וְעַל הֱיוֹתְכֶם חֵלֶק מֵהַקְּהִלָּה.
להצטרפות לקהילה

מנטרה מקודשת אנרגית רא ותות

אַה מַא-אַה-טוּ טֶא-בִּי נוּ-פּוּ אִישׁ-קוּ נֶא-מוּ טוּ-פׇא-נׇה נֶא-בֶּא שֶׂא-טֶא-רוּ

"הצדעה לניצוץ האלוהי השוכן בתוך נשמתי, הריבון של כל היצירות, השתקפות האלוהות הנצחית"

יהי רצון שאהבה ואור ינחו את דרכנו, להתעלות משותפת לכדור הארץ ולעולם חדש.

amen peta

אהבה ואור
נ.נאור

מצא אותנו במדיות השונות, לחץ על האייקון

5/5 - (1 vote)